Our School

Wielkie przedsięwzięcia powstają z pasji i marzeń ludzi odważnych i otwartych na innych. Taki był właśnie początek naszego liceum. Jego założycielka zawsze marzyła o szkole dla młodych ludzi, szkole, która uczy bycia człowiekiem, uczy empatii.

Obierając sobie za patrona Melchiora Wańkowicza, kierowaliśmy się przede wszystkim jego zdolnością do dialogu, wiernością humanistycznym wartościom, tolerancją i ogromną kulturą. Bo przecież obok bycia wspaniałym pisarzem i wielkim Polakiem, był też w pełnym tego słowa znaczeniu człowiekiem.

Każdy dzień w naszym Liceum traktujemy jako wyzwanie, jako sprawdzian realizacji naszych marzeń i ambicji. Spoglądamy w przyszłość z optymizmem, pewni tego, że jednym z najwspanialszych dokonań człowieka jest jego ciągły rozwój i pragnienie zdobywania wiedzy i umiejętności.

W naszej szkole masz szansę zdobyć międzynarodową maturę, jesteśmy Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym mieszczącym się w Katowicach.

Jeśli odpowiada Ci ta wizja, zapraszamy, DOŁĄCZ DO NAS.

 

• Copyright © by Prywatne Liceum Ogólnokształcace 2008 - 2011 • tworzenie stron www - www.kuczok.net • Pozycjonowanie: http://www.rankhouse.pl